Pristatymo informacija


 1. Po užsakymo, prekės pristatomos per sekančias 1-2 darbo dienas.
 2. Visos prekės pristatomos kurjerių tarnybos tiesiai jums į rankas.
 3. Galimybė pristatymo metu atsiskaityti grynaisiais ar banko kortele.
 4. Kurjeris prieš pristatydamas siuntinį, visada 1val. prieš pristatymą, susisieks su jumis!
 5. Visos prekės pristatomos diskretiškose pakuotėse.


Prekių atsiėmimas:

Prekes galima atsiimti Panevėžyje iš anksto susitarus telefonu


Prekių pristatymo įkainiai:

Prekių krepšeliui iki 50,00 EUR5,00 EUR
Prekių krepšeliui virš 50,00 EURNemokamaiPristatymo sąlygos

Paprastai prekės yra pristatomos per 1-2 darbo dienas. Jeigu už prekes apmokama iki 12:00 val., tai prekės pristatomos sekančią darbo dieną, esant trukdžiams: kurjerių automobilio gedimui, esant automobilių spūstims, ar prastoms oro sąlygoms ir kitiems nenumatytiems atvejams, pristatymas gali trukti ilgiau.

Prekės pristatomos visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.


 1. Pirkėjas nepagrįstai atsisakęs priimti siuntą (jeigu apmokėjimo būdas pasirinktas mokėti kurjeriui grynais), privalo padengti siuntimo išlaidas iš karto kurjerio nustatytomis kainomis.
 2. Atvežus krovinį į paskirties vietą, Kurjeris privalo perduoti jį Važtaraštyje ar kitame vežimo dokumente nurodytam Gavėjui ar, numatytais atvejais – asmeniui esančiam (rastam) Siuntėjo nurodytu adresu.
 3. Užsakovas supranta, kad Kurjeris neturi pareigos tikrinti Gavėjo (jį atstovaujančio asmens) tapatybės ir tai, ar jis iš tikrųjų turi teisę priimti krovinį, jeigu nėra jokių aplinkybių, leidžiančių abejoti Gavėjo (jį atstovaujančio asmens) tapatybe ar minėta teise.
 4. Užsakovas įsipareigoja užtikrinti, kad Gavėjas priims perduodamą siuntą per laiką, kuris leidžia išvengti nepagrįsto transporto priemonių užlaikymo ir atsako už šios pareigos netinkamą vykdymą.
 5. Užsakovas įsipareigoja užtikrinti, kad perduodant siuntas Gavėjui, priimantis siuntą asmuo siuntos važtaraštyje įskaitomai įrašytų savo pareigas (ryšį su Gavėju), vardą, pavardę, pristatymo datą, laiką ir pasirašytų.
 6. Siunta laikoma pristatyta, Gavėjui priėmus siuntą ir pasirašius siuntos važtaraštyje.
 7. Užsakovas įsipareigoja užtikrinti, kad Gavėjas priėmimo metu, dalyvaujant Kurjeriui, apžiūrėtų siuntos pakuotes. Pastebėjęs pakuotės pažeidimus, siuntą priimantis asmuo turi tai tinkamai pažymėti Siuntos važtaraštyje bei surašyti siuntos pažeidimo aktą, detaliai nurodydamas siuntos pažeidimus (trūkumus). Kurjeris neprisiima jokių pretenzijų dėl siuntos ar jos dalies sugadinimo ar dingimo, jeigu siuntos priėmimo metu nebuvo tinkamai apie tai įrašyta siuntos važtaraštyje.
 8. Gavėjui atsisakius priimti siuntą arba nurodytu adresu neradus nurodyto Gavėjo, Kurjeris siuntos važtaraštyje pažymi neįteikimo priežastį, atvykimo nurodytu adresu datą ir laiką bei grąžina siuntą į artimiausią Kurjeriu terminalą. Kurjeris apie įvykusį faktą informuoja Siuntėją arba Užsakovą. Užsakovas ar jo įgaliotas asmuo privalo siuntą atsiimti per 3 (tris) darbo dienas nuo informavimo momento. Siunta terminale sandėliuojama šias 3 darbo dienas nemokamai, už tolimesnį siuntos sandėliavimą bei su tuo susijusias kitas išlaidas, jeigu tokių buvo, apmoka Siuntėjas arba Užsakovas.